אורגני

אונה (ONA) מציעה סדרה של תכרישים מורכבים העושים שימוש בשמנים אתריים (אורגניים) ובתוספי מזון כדי ליצור מוצרים בטוחים לשימוש בסביבת בני אדם, חיות מחמד וצמחים. הם תוקפים, מנטרלים והורסים מגוון רחב של ריחות אורגניים ולא אורגניים.

לא רעיל

ניתן להשתמש בתכשירי אונה (ONA) כמוצקים, נוזלים או כספריי לפיזור באוויר - בנפחים קטנים או גדולים. ניתן לטפל בבעיות ריח באשר הן בעזרת אונה (ONA). המוצרים של אונה (ONA) היו מאז ומתמיד יעילים ביותר, לא רעילים.

ידידותי לסביבה

ניתן לטפל בבעיות ריח באשר הן בעזרת אונה (ONA). המוצרים של אונה (ONA) היו מאז ומתמיד יעילים ביותר, לא רעילים וידידותיים לסביבה - ובכך הם מפחיתים דאגות בטיחות ומאפשרים ליישם תכניות טיפול בריחות אגרסיביים.

טיפים לשימוש יעיל במנטרל הריחות אונה

אונה (ONA) הוא מנטרל ריח אמיתי. הוא נקשר ישירות למולקולות הריח על מנת לנטרל את פעולתן – בצורה שלמה ובטוחה ביותר.

על מנת להשיג נטרול מלא של הרחי, ודאו שפיזרתם מספיק מהחומר באוויר. ריח חזק יותר מצריך שימוש בכמות גדולה יותר של מנטרל ריח אונה (ONA). ניתן להגביר את כוחו של אונה (ONA) באמצעות הגדלת שטח החשיפה לג'ל.

דרך נוספת להגביר את כוחו של אונה (ONA) היא באמצעות שימוש בתרסיסים או במנפקים המצוידים במאווררים. אם אתם יכולים לחוש בריח האונה (ONA), הקטינו את החשיפה שלו, אם אתם חשים בריח הבלתי נעים, הגדילו את החשיפה וההתנדפות של אונה (ONA).

חברות מסחריות ותעשייתיות משתמשות באונה (ONA) כדי לטהר אוויר שספג ריחות בלתי נעימים. אונה (ONA) פועל מצוין גם ביישומים קטנים יותר, למשל נטרול ריחות שנפלטו דרך צינורות האוורור. השתמשו במתאם על מנת לחבר אחד ממכלי ג'ל אונה (ONA) למערכת צינורות האוורור שלכם.

אונה - מנטרל את כל הריחות הידועים

אונה (ONA) פותח במקור לשימוש תעשייתי במקומות כגון מפעלי טיהור שפכים, מפעלי טיפול בפסולת מבתי מטבחיים ומפעלי ייצור שמן. ולכן יש בכוחו לנטרל כל ריח נפוץ שתפגשו. משמש לניטרול ריחות של עשן סיגריות וסיגרים, ריחות חריכה, ריחות בחדרי אמבטיה, ריחות של בעלי חיים, אוכל רקוב, אזורי פסולת, גנים פנימיים סגורים, ערמות קומפוסט, בתי שימוש ניידים, פחי אשפה, ריחות של בישול או כל ריח חריף, דוחה או מזיק אחר.

המדע מאחורי אונה

המולקולות של מוצרי אונה (ONA) נקשרות ישירות למולקולות ריח ומרוקנות אותן מתוכן.
מולקולות אלה הופכות לתלתי פעילות, וכתוצאה מכך נעלם הריח הרע מן האוויר לתמיד. שלושה מנגנוני פעולה עשויים להתרחש, בהתאם לכימיקל ולתכונות הפיזיקליות של כל אחד מהטרפנים והמרכיבים הפעילים. מול המרכיבים המתנדפים האורגניים והלא אורגניים.

אורגני, ידידותי לסביבה ובלתי רעיל

אונה (ONA) מציעה סדרה של תכרישים מורכבים העושים שימוש בשמנים אתריים (אורגניים) ובתוספי מזון כדי ליצור מוצרים בטוחים לשימוש בסביבת בני אדם, חיות מחמד וצמחים. הם תוקפים, מנטרלים והורסים מגוון רחב של ריחות אורגניים ולא אורגניים.
ניתן להשתמש בתכשירי אונה (ONA) כמוצקים, נוזלים או כספריי לפיזור באוויר – בנפחים קטנים או גדולים. ניתן לטפל בבעיות ריח באשר הן בעזרץ אונה (ONA). המוצרים של אונה (ONA) היו מאז ומתמיד יעילים ביותר, לא רעילים וידידותיים לסביבה – ובכך הם מפחיתים דאגות בטיחות ומאפשרים ליישם תכניות טיפול בריחות אגרסיביים. הם בטוחים לשינוע, ניתנים לשימוש במקומות עבודה – בהם אנשים רבים עלולים להיות מושפעים מכך. אונה (ONA) הינו מנטרל ריח תעשייתי המשווק לצרכן הפרטי. הוא מספק את כל העוצמה הדרושה להפיג, ממשית, כל סוג של ריח.

אחריות על שביעות רצון

אנו כה מאמינים בבסיס המדעי של מוצרי טיהור האוויר אונה (ONA), עד כי אנחנו ערבים לשביעות הרצון של לקוחותינו ממגוון המוצרים מנטרלי הריחות לאזורים בעלי גודל נתון, ובמידה שאינכם שבעי רצון לחלוטין מיכולות נטרול הריח של מוצרינו, אתם מוזמנים להחזירם תוך שבעה ימים מיום האספקה ואנו נחזיר לכם את כספכם. אין זה משפיע על זכויותיכם המעוגנות בחוק.