ריחות רעים בבית- מה עושים?

הגורמים לריחות רעים בבית יכולים להיות רבים וחשוב לנטרל אותם עד כמה שאפשר. לריח רע בסביבתנו הקבועה יכולה להיות השפעה הן בפן הבריאותי,(ריחות רעים של טחב ועובש יכולים להוות סכנה לריאות, לנשימה ועוד) והן בפן הנפשי (כבר הוכח לא פעם שלריח רע יש השפעה על מצב הרוח ויכולת הריכוז שלנו).

ממה יכולים לנבוע הריחות הללו? כאמור, טחב ועובש של חדרים סגורים, מרתפים וארונות שיש או היתה בהם נזילה ואף בפתחי אוורור של מזגנים.

המעשנים מכירים את הריח העקשן הדבק בספות ושטיחים ומאוד קשה להיפטר ממנו. ריחות מוכרים נוספים יכולים לבוא גם מפחי האשפה, מביוב, (צינורות ישנים הם לרוב הגורם), בעלי חיים שאנחנו אוהבים מאוד אך לא בהכרח את הריח שלהם ועוד שלל סיבות.

אז מה אתם עושים כדי להיפטר מהריח הרע בבית? ישנם מבחר אפשרויות ויש להודות: רובן טובות במיוחד כדי "להסתיר" את הריח הרע לכמה דקות אך לא יותר מזה. הפתרון הידוע: מטהר אוויר שבא לרוב בצורת ספריי. הריח הרע כבר בלתי ניסבל? מתיזים מעט וישנה הפוגה לזמן קצר.

פתרון נוסף: הדלקת נרות ריחניים או קטורת: שוב ישנה הפוגה ואף לפרק זמן גדול יותר אך לנשום עשן זה אף פעם לא מומלץ ושריפות רבות בבתים כבר התחוללו רק כי מישהו שכח לכבות את הנר.

כל אלה מספקים ללא ספק ארומה נעימה לזמן מה אך לא מספקים פתרון משמעותי מפני שהם רק מסתירים ואינם מנטרלים.

בשביל להפסיק את הריח הרע אחת ולתמיד, יש לרכוש מנטרלי ריח המפותחים ע"י חברות שזו המומחיות שלהן. נוסחת מנטרל הריח מורכבת משמנים אתריים בעלי עוצמה חזקה ביותר, מבלי להתפשר כמובן על בטיחות, חוסר רעילות ומוצר שהוא ידידותי לסביבה. לרוב החברות המתמחות במנטרלי ריח, יש מספר מוצרים המתאימים לשימושים שונים למשל: אם אתם רוצים לנטרל ריח רק בארון, בבגדים או בחדר קטן או אם אתם זקוקים למנטרל לשימוש בחדרים גדולים ואף בחצר פרטית.

לרוב ישנם מגוון ניחוחות שאפשר לבחור מהם או מנטרל ריח ללא ניחוח. חשוב כאמור, לשים לב לפרמטרים כגון מוצר אורגני וידידותי לסביבה, כמות רבה של שמנים אתריים, מוצר לא רעיל (במיוחד אם יש ילדים או בעלי חיים בסביבה) ופרמטר נוסף: שירות לקוחות אדיב ומקצועי שיעמוד לשירותכם כדי להתאים לכם את המוצר הנכון.

בהצלחה!