ריחות רעים במפעלים ובתי עסק – מה עושים?

יש המון סיבות לריח רע הן בבית והן בחוץ. על הבית יותר קל לנו לשלוט. קל לנו לרוב לזהות את מקור הריח הרע וברגע שאנחנו יודעים מה הסיבה ניתן לטפל בה באמצעים שונים. ריח של סיגריות, טחב ועובש, ריחות של בעלי חיים ועוד ריחות לא נעימים שמפריעים לנו ולעיתים מסכנים את בריאותנו. הדרך הטובה ביותר לטפל בכל אלה היא ע"י מנטרלי ריחות. בניגוד לשאר התכשירים כגון : מטהרי אוויר, נרות ריחניים, קטורת ועוד, מנטרלי ריחות פועלים בצורה אחרת: הם תוקפים, מנטרלים והורסים מגוון רחב של ריחות אורגניים ולא אורגניים.

ממה יכולים לנבוע הריחות הללו? כאמור, טחב ועובש של חדרים סגורים, מרתפים וארונות שיש או היתה בהם נזילה ואף בפתחי אוורור של מזגנים.

גם בתי עסק-במיוחד מתחום הבילויים- זקוקים למנטרלי ריחות: פחי אשפה, ריחות בישול, ריחות עישון וחוסר אוורור יכולים לגרום לנו כלקוחות חוסר נעימות ורצון לעזוב את המקום. בעל העסקים כמובן מודעים לזה.

ישנם סוגים שונים של מנטרלי ריחות. בין אם מדובר במפעל גדול או פאב שכונתי קטן, חשוב לדעת מה מתאים לעסק שלנו. ישנם מנטרלי ריח המופצים בעזרת מפוחי ענק והם מתאימים למפעלים ואיזורים גדולים וכמות החומר שנשים בהם יכולה להספיק למספר שבועות בלי שנאלץ להתעסק איתם יותר מדי. כמו כן, נוכל לווסת את הכמות בהתאם לצורך.