שריפה וניטרול ריחות לאחר שריפה

אונה חוסכת זמן יקר ועבודה רבה
מוצרי אונה המורכבים משמנים אתריים לא כימיים, ומחומרים אורגניים שונים, נותנים את המענה הטוב ביותר לנטרול ריחות שריפה בחללים סגורים קטנים או גדולים. חברת אונה פיתחה בשנים האחרונות מספר דרכי התמודדות עם ריחות חזקים שקשה להיפטר מהם, בעזרת גישה חדשנית כלפי המטרד.

הקסם של אונה
המולקולות המיוחדות של מוצרי אונה מתפזרות בחלל ומנטרלות את מולקולות הריח בזו אחר זו, ומשאירות אחריהן שובל עדין של ניחוח טבעי לבחירה. מוצרי החברה מספקים פיתרון מהיר וקל, חסכוני ומקצועי לחברות שונות המתמודדות עם טיפול בנזקי שריפה, וריחות עשן בבתים, במשרדים ובהאנגרים הגדולים ביותר בארץ.

איך זה עובד
התפעול הקל של מוצרי החברה יוצרים יתרון משמעותי בתפעול נזקי שריפה. בשימוש באונה ליקוויד, יש לשפוך את התכולה לבקבוק ספריי ולרסס את החלל את הקיר או את המפגע הספציפי. במידה והמפגע קטן יותר מומלץ לדלל את אונה ליקוויד עם מים. בשימוש באונה ג׳ל זה אפילו פשוט יותר, מניחים ג׳ל של 4 או 20 ליטר באמצע החדר. ניתן גם לפזר אותו. במידה והמפגע חזק, מומלץ לחבר את הג׳ל למפוח ג׳ל שידאג לפזר את הריח בעוצמה גדולה יותר. את המפוח מתאימים לסוגי הג׳ל, כאשר מפוח בריז מותאם ל-4 ליטר, ומפוח ציקלון ל-20 ליטר.

אונה איתך
הצוות המקצועי והמנוסה של אונה מתמחה בנטרול ריחות ומתוך כך יודע להתאים את סוגי החומרים במיוחד לסוגי המקרים השונים ולגודל החלל, כדי לספק את הפתרון הטוב ביותר לטיפולים המקצועיים הנדרשים. מלבד התאמת סוגי המוצרים למקרים השונים, צוות המומחים של אונה מספק הדרכה מקצועית ומקיפה לאופן השימוש במוצריה המגוונים.

אין עשן עם אונה
ריחות עשן ושריפה יכולים להיות נטל כבד מאוד ואף לגרום למצב רוח ירוד. אל תתנו לריחות החזקים להטריד ולהשפיע על מצב הרוח יותר מדי. אונה מנטרלת את ריח העשן במהרה, ועוזרת לשכוח שבכלל היתה שרפה.